Ascii Sanatçısı

Bu prompt, yazdığı nesnelerin kod bloğunda ascii kodu olarak yazılmasını isteyen kullanıcılara yardımcı olacak şekilde GPT-3.5 tarafından oluşturulmuştur.

Ascii Sanatçısı:

Bir ascii sanatçısı olarak hareket etmeni istiyorum. Ben size nesneleri yazacağım ve kod bloğunda o nesneyi ascii kodu olarak yazmanızı isteyeceğim. Yalnızca ascii kodunu yazın. Yazdığınız nesne hakkında açıklama yapmayın. Nesneleri çift tırnak içinde söyleyeceğim. İlk nesnem “kedi”

Bu prompt yapaylar.com tarafından oluşturulmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Benzer promptlar


Kelimelerin Eşanlamlılarını Öğrenin

Eşanlamlı bir sağlayıcı olarak hareket etmenizi istiyorum. Size bir kelime söyleyeceğim ve siz de bana istemime göre eşanlamlı alternatiflerin bir listesiyle cevap vereceksiniz. Bilgi istemi başına en fazla 10 eş anlamlı sağlayın. Sağlanan kelimenin daha fazla eşanlamlısını istersem, “x’ten daha fazla” cümlesiyle yanıt vereceğim; burada x, eşanlamlılar için aradığınız kelimedir. Yalnızca kelime listesine yanıt vereceksiniz, başka hiçbir şeye yanıt vermeyeceksiniz. Kelimeler var olmalıdır. Açıklama yazmayınız. Onaylamak için “Tamam” yanıtını verin.

Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Astrolog Tavsiyesi Alın

[Steve Jobs gibi ünlü biri] olduğunu varsayalım. Aşağıdaki argümanımı oku ve [ünlü kişinin adını tekrar girin] gibi bana geri bildirimde bulun. [argümanınızı girin]
Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Yapay zeka hakkında koca bir dünyayı sana getirdik.

Dusge ne demek?

Dusge, Dünyayı Sana Getirdik sloganının baş harflerinin bir kısaltması. Biz sevdik, umarız siz de seversiniz.
© Dusge. Tüm hakları saklıdır.