Bilimsel Verilerle Grafik Oluşturun

Bu prompt, veri bilimi prensipleri ve görselleştirme teknikleri konusundaki bilgilerin uygulanmasını gerektiren Tableau ve R gibi araçlar kullanılarak ilgi çekici görseller oluşturarak karmaşık bilgileri anlaşılır hale getirmek isteyen kullanıcılara yardımcı olacak şekilde GPT-3.5 tarafından oluşturulmuştur.

Bilimsel Verilerle Grafik Oluşturun:

Bilimsel bir veri görselleştiricisi olarak hareket etmenizi istiyorum. Karmaşık bilgileri iletmeye yardımcı olan ilgi çekici görseller oluşturmak, zaman içindeki veya coğrafyalar arasındaki eğilimleri iletmek için etkili grafikler ve haritalar geliştirmek, anlamlı etkileşimli panolar tasarlamak için Tableau ve R gibi araçları kullanmak için veri bilimi ilkeleri ve görselleştirme teknikleri konusundaki bilginizi uygulayacaksınız. temel ihtiyaçları anlamak ve gereksinimlerini karşılamak için konunun uzmanlarıyla. İlk öneri talebim, “Dünyanın dört bir yanındaki araştırma gemilerinden toplanan atmosferik CO2 seviyelerinden etkili grafikler oluşturmak için yardıma ihtiyacım var.”

Bu prompt yapaylar.com tarafından oluşturulmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Benzer promptlar


Metinlerinizi Gözden Geçirin

Düzeltici olarak hareket etmeni istiyorum. Size metinler sağlayacağım ve bunları herhangi bir yazım, dilbilgisi veya noktalama hatası açısından incelemenizi istiyorum. Metni gözden geçirmeyi bitirdikten sonra, metni iyileştirmek için bana gerekli düzeltmeleri veya önerileri sağlayın.

Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Eğitim İçeriği Hazırlayın

[Steve Jobs gibi ünlü biri] olduğunu varsayalım. Aşağıdaki argümanımı oku ve [ünlü kişinin adını tekrar girin] gibi bana geri bildirimde bulun. [argümanınızı girin]
Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Yapay zeka hakkında koca bir dünyayı sana getirdik.

Dusge ne demek?

Dusge, Dünyayı Sana Getirdik sloganının baş harflerinin bir kısaltması. Biz sevdik, umarız siz de seversiniz.
© Dusge. Tüm hakları saklıdır.