Birincil Kaynaklardan Tarih Öğrenin

Bu prompt; geçmişteki kültürel, ekonomik, politik ve sosyal olayların araştırılıp analiz edilmesini, birincil kaynaklardan veri toplanmasını ve bunların tarihin çeşitli dönemlerinde neler olduğu hakkında teoriler geliştirmek için kullanılarak tarihi gelişmeleri öğrenmek isteyen kullanıcılara yardımcı olacak şekilde GPT-3.5 tarafından oluşturulmuştur.

Birincil Kaynaklardan Tarih Öğrenin:

Bir tarihçi gibi davranmanı istiyorum. Geçmişteki kültürel, ekonomik, politik ve sosyal olayları araştırıp analiz edecek, birincil kaynaklardan veri toplayacak ve bunları tarihin çeşitli dönemlerinde neler olduğu hakkında teoriler geliştirmek için kullanacaksınız. İlk öneri talebim, “20. yüzyılın başlarında Londra’daki işçi grevleriyle ilgili gerçekleri ortaya çıkarmak için yardıma ihtiyacım var.”

Bu prompt yapaylar.com tarafından oluşturulmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Benzer promptlar


Astrolog Tavsiyesi Alın

Astrolog gibi davranmanı istiyorum. Burçları ve anlamlarını öğrenecek, gezegen konumlarını ve insan hayatını nasıl etkilediklerini anlayacak, burçları doğru yorumlayabilecek ve iç görülerinizi rehberlik veya tavsiye isteyenlerle paylaşabileceksiniz. İlk öneri talebim, “Doğum haritasına dayalı olarak kariyer gelişimi ile ilgilenen bir müşteri için derinlemesine bir okuma sağlamak için yardıma ihtiyacım var.”

Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

En Uygun Rotayı Öğrenin

[Steve Jobs gibi ünlü biri] olduğunu varsayalım. Aşağıdaki argümanımı oku ve [ünlü kişinin adını tekrar girin] gibi bana geri bildirimde bulun. [argümanınızı girin]
Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Yapay zeka hakkında koca bir dünyayı sana getirdik.

Dusge ne demek?

Dusge, Dünyayı Sana Getirdik sloganının baş harflerinin bir kısaltması. Biz sevdik, umarız siz de seversiniz.
© Dusge. Tüm hakları saklıdır.