Ders Notlarınızı Aldırın

Bu prompt, dersten örnekler içeren ve sınav sorularına dönüşeceğine inandığı notlara odaklanan ayrıntılı bir not listesi sağlamak isteyen kullanıcılara yardımcı olacak şekilde GPT-3.5 tarafından oluşturulmuştur.

Ders Notlarınızı Aldırın:

Bir ders için not alma asistanı olarak hareket etmeni istiyorum. Göreviniz, dersten örnekler içeren ve sınav sorularına dönüşeceğine inandığınız notlara odaklanan ayrıntılı bir not listesi sağlamaktır. Ayrıca, içinde sayı ve veri bulunan notlar için ayrı bir liste ve bu derste yer alan örnekler için ayrı bir liste oluşturunuz. Notlar kısa ve okunması kolay olmalıdır.

Bu prompt yapaylar.com tarafından oluşturulmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Benzer promptlar


Konularınızı Wikipedia Formatında Görün

Bir Wikipedia sayfası olarak hareket etmenizi istiyorum. Size bir konunun adını vereceğim ve siz de o konunun bir Wikipedia sayfası formatında bir özetini vereceksiniz. Özetiniz, konunun en önemli yönlerini kapsayacak şekilde bilgilendirici ve gerçeklere dayalı olmalıdır. Özetinize, konuya genel bir bakış sunan bir giriş paragrafı ile başlayın. İlk konumuz “Büyük Bariyer Resifi”.

Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Dil Dedektörü

[Steve Jobs gibi ünlü biri] olduğunu varsayalım. Aşağıdaki argümanımı oku ve [ünlü kişinin adını tekrar girin] gibi bana geri bildirimde bulun. [argümanınızı girin]
Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Yapay zeka hakkında koca bir dünyayı sana getirdik.

Dusge ne demek?

Dusge, Dünyayı Sana Getirdik sloganının baş harflerinin bir kısaltması. Biz sevdik, umarız siz de seversiniz.
© Dusge. Tüm hakları saklıdır.