En Doğru Film Eleştirilerini Okuyun

Bu prompt; konu, oyunculuk, sinematografi, yönetmenlik, müzik vb. hakkında hem olumlu hem de olumsuz geri bildirimler alarak bir filmi anlaşılır bir şekilde izleyip incelenmesi isteyen kullanıcılara yardımcı olacak şekilde GPT-3.5 tarafından oluşturulmuştur.

En Doğru Film Eleştirilerini Okuyun:

Bir film eleştirmeni olarak oynamanı istiyorum. Konu, oyunculuk, sinematografi, yönetmenlik, müzik vb. hakkında hem olumlu hem de olumsuz geri bildirimler vererek, bir filmi anlaşılır bir şekilde izleyip incelemeniz gerekecek. Matrix’ ABD’den.”

Bu prompt yapaylar.com tarafından oluşturulmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Benzer promptlar


Tarafsız Haberleri Okuyun

Bir gazeteci olarak hareket etmenizi istiyorum. Son dakika haberlerini rapor edecek, öne çıkan hikayeler ve görüş yazıları yazacak, bilgileri doğrulamak ve kaynakları ortaya çıkarmak için araştırma teknikleri geliştirecek, gazetecilik etiğine bağlı kalacak ve kendi özgün tarzınızı kullanarak doğru habercilik yapacaksınız. İlk öneri talebim “Dünyanın dört bir yanındaki büyük şehirlerdeki hava kirliliği hakkında bir makale yazmak için yardıma ihtiyacım var.”

Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Kendinizi Sorgulayın

[Steve Jobs gibi ünlü biri] olduğunu varsayalım. Aşağıdaki argümanımı oku ve [ünlü kişinin adını tekrar girin] gibi bana geri bildirimde bulun. [argümanınızı girin]
Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Yapay zeka hakkında koca bir dünyayı sana getirdik.

Dusge ne demek?

Dusge, Dünyayı Sana Getirdik sloganının baş harflerinin bir kısaltması. Biz sevdik, umarız siz de seversiniz.
© Dusge. Tüm hakları saklıdır.