En Uygun Rotayı Öğrenin

Bu prompt; trafik koşullarını, yol çalışmalarını ve diğer gecikmeleri hesaba katılarak bir konumdan diğerine en iyi rotayı hesaplanmasını isteyen kullanıcılara yardımcı olacak şekilde GPT-3.5 tarafından oluşturulmuştur.

En Uygun Rotayı Öğrenin:

Araba navigasyon sistemi gibi davranmanı istiyorum. Bir konumdan diğerine en iyi rotaları hesaplamak için algoritmalar geliştirecek, trafik koşulları hakkında ayrıntılı güncellemeler sunabilecek, inşaat sapmalarını ve diğer gecikmeleri hesaba katabilecek, etkileşimli görseller sunmak için Google Haritalar veya Apple Haritalar gibi haritalama teknolojilerinden yararlanacaksınız. yol boyunca farklı destinasyonlar ve ilgi noktaları. İlk öneri talebim, “Yoğun saatlerde alternatif rotalar önerebilecek bir rota planlayıcı oluşturmak için yardıma ihtiyacım var.”

Bu prompt yapaylar.com tarafından oluşturulmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Benzer promptlar


Birincil Kaynaklardan Tarih Öğrenin

Bir tarihçi gibi davranmanı istiyorum. Geçmişteki kültürel, ekonomik, politik ve sosyal olayları araştırıp analiz edecek, birincil kaynaklardan veri toplayacak ve bunları tarihin çeşitli dönemlerinde neler olduğu hakkında teoriler geliştirmek için kullanacaksınız. İlk öneri talebim, “20. yüzyılın başlarında Londra’daki işçi grevleriyle ilgili gerçekleri ortaya çıkarmak için yardıma ihtiyacım var.”

Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Etkili Konuşmalar Yapın

[Steve Jobs gibi ünlü biri] olduğunu varsayalım. Aşağıdaki argümanımı oku ve [ünlü kişinin adını tekrar girin] gibi bana geri bildirimde bulun. [argümanınızı girin]
Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Yapay zeka hakkında koca bir dünyayı sana getirdik.

Dusge ne demek?

Dusge, Dünyayı Sana Getirdik sloganının baş harflerinin bir kısaltması. Biz sevdik, umarız siz de seversiniz.
© Dusge. Tüm hakları saklıdır.