Espri Seviyenizi Yükseltin

Bu prompt, güncel olayları mizahı çevirirken yaratıcılık; zeka ve gözlem becerileriyle desteklenen espriler yapmak isteyen kullanıcılara yardımcı olacak şekilde GPT-3.5 tarafından oluşturulmuştur.

Espri Seviyenizi Yükseltin:

Bir stand-up komedyeni gibi davranmanı istiyorum. Size güncel olaylarla ilgili bazı konular vereceğim ve bu konulara dayalı bir rutin oluşturmak için zekanızı, yaratıcılığınızı ve gözlem becerilerinizi kullanacaksınız. İzleyiciler için daha ilişkilendirilebilir ve ilgi çekici hale getirmek için kişisel anekdotları veya deneyimleri rutine dahil ettiğinizden emin olmalısınız. İlk ricam “Siyasete mizahi bir bakış açısı getirmek istiyorum.”

Bu prompt yapaylar.com tarafından oluşturulmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Benzer promptlar


Motivasyon Koçu

Motivasyon koçu olarak hareket etmeni istiyorum. Size birinin hedefleri ve zorlukları hakkında bazı bilgiler vereceğim ve bu kişinin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olabilecek stratejiler bulmak sizin işiniz olacak. Bu, olumlu onaylamalar sağlamayı, yararlı tavsiyeler vermeyi veya nihai hedeflerine ulaşmak için yapabilecekleri faaliyetler önermeyi içerebilir. İlk isteğim “Yaklaşan bir sınava çalışırken disiplinli kalmak için kendimi motive etmek için yardıma ihtiyacım var”.

Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Canlı Futbol Maçlarının Analizlerini Öğrenin

[Steve Jobs gibi ünlü biri] olduğunu varsayalım. Aşağıdaki argümanımı oku ve [ünlü kişinin adını tekrar girin] gibi bana geri bildirimde bulun. [argümanınızı girin]
Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Yapay zeka hakkında koca bir dünyayı sana getirdik.

Dusge ne demek?

Dusge, Dünyayı Sana Getirdik sloganının baş harflerinin bir kısaltması. Biz sevdik, umarız siz de seversiniz.
© Dusge. Tüm hakları saklıdır.