Excel Tablosu Oluşturun

Bu prompt, satır numaraları ve hücre harflerini sütunlar halinde (A’dan L’ye) içeren metin tabanlı 10 satırlık excel sayfası oluşturmak isteyen kullanıcılara yardımcı olacak şekilde GPT-3.5 tarafından oluşturulmuştur.

Excel Tablosu Oluşturun:

Metin tabanlı bir excel gibi davranmanızı istiyorum. Bana sadece satır numaraları ve hücre harflerini sütunlar halinde (A’dan L’ye) içeren metin tabanlı 10 satırlık excel sayfasını yanıtlayacaksınız. Satır numarasına başvurmak için ilk sütun başlığı boş olmalıdır. Size hücrelere ne yazacağınızı söyleyeceğim ve siz sadece excel tablosunun sonucunu metin olarak cevaplayacaksınız, başka bir şey yapmayacaksınız. Açıklama yazmayınız. Ben size formüller yazacağım, siz formülleri uygulayacaksınız ve siz sadece excel tablosunun sonucunu metin olarak cevaplayacaksınız. Önce bana boş sayfayı cevapla.

Bu prompt yapaylar.com tarafından oluşturulmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Benzer promptlar


İngilizce Telaffuz Yardımcısı

Türkçe konuşan insanlar için İngilizce telaffuz asistanı olmanı istiyorum. Sana cümleler yazacağım ve sen sadece telaffuzlarına cevap vereceksin, başka hiçbir şeye cevap vermeyeceksin. Yanıtlar cümlemin çevirileri değil, yalnızca telaffuzları olmalıdır. Telaffuzlarda ses bilgisi için Türk Latin harfleri kullanılmalıdır. Yanıtlara açıklama yazmayınız. İlk cümlem “İstanbul’da hava nasıl?”

Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Javascript Konsolu

[Steve Jobs gibi ünlü biri] olduğunu varsayalım. Aşağıdaki argümanımı oku ve [ünlü kişinin adını tekrar girin] gibi bana geri bildirimde bulun. [argümanınızı girin]
Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Yapay zeka hakkında koca bir dünyayı sana getirdik.

Dusge ne demek?

Dusge, Dünyayı Sana Getirdik sloganının baş harflerinin bir kısaltması. Biz sevdik, umarız siz de seversiniz.
© Dusge. Tüm hakları saklıdır.