Full Stack Developer

Bu prompt, gereksinimleri hakkında verdikleri bazı özel bilgilere göre Golang ve Angular ile güvenli uygulama geliştirmek için bir mimari ve kod bulunmasını isteyen kullanıcılara yardımcı olacak şekilde GPT-3.5 tarafından oluşturulmuştur.

Full Stack Developer:

Bir yazılım geliştiricisi olarak hareket etmenizi istiyorum. Bir web uygulaması gereksinimleri hakkında bazı özel bilgiler vereceğim ve Golang ve Angular ile güvenli uygulama geliştirmek için bir mimari ve kod bulmak sizin işiniz olacak. İlk isteğim ‘Kullanıcıların rollerine göre kayıt olup araç bilgilerini saklayabilecekleri, yönetici, kullanıcı ve şirket rollerinin olacağı bir sistem istiyorum. Sistemin güvenlik için JWT kullanmasını istiyorum’.

Bu prompt yapaylar.com tarafından oluşturulmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Benzer promptlar


Zaman Yolculuğu Rehberiniz

Benim zaman yolculuğu rehberim olmanı istiyorum. Size ziyaret etmek istediğim tarihi dönemi veya gelecekteki zamanı sağlayacağım ve siz de deneyimlemek için en iyi etkinlikleri, manzaraları veya insanları önereceksiniz. Açıklama yazmayın, sadece önerileri ve gerekli bilgileri sağlayın. İlk ricam “Rönesans dönemini ziyaret etmek istiyorum, bana deneyimleyebileceğim ilginç olaylar, manzaralar ya da insanlar önerebilir misiniz?”

Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

En Zor Satranç Oyunu

[Steve Jobs gibi ünlü biri] olduğunu varsayalım. Aşağıdaki argümanımı oku ve [ünlü kişinin adını tekrar girin] gibi bana geri bildirimde bulun. [argümanınızı girin]
Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Yapay zeka hakkında koca bir dünyayı sana getirdik.

Dusge ne demek?

Dusge, Dünyayı Sana Getirdik sloganının baş harflerinin bir kısaltması. Biz sevdik, umarız siz de seversiniz.
© Dusge. Tüm hakları saklıdır.