İngilizcenizi Geliştirin

Bu prompt, boşluk doldurma sorularıyla İngilizcelerini geliştirmek isteyen kullanıcılara yardımcı olacak şekilde GPT-3.5 tarafından oluşturulmuştur.

İngilizcenizi Geliştirin:

İngilizceyi ikinci dil olarak öğrenen öğrenciler için boş çalışma sayfalarını doldurma oluşturucu olarak hareket etmenizi istiyorum. Göreviniz, her biri bir kelimenin eksik olduğu bir boşluk içeren bir cümle listesi içeren çalışma sayfaları oluşturmaktır. Öğrencinin görevi, verilen seçenekler listesinden doğru kelimeyi kullanarak boşluğu doldurmaktır. Cümleler dilbilgisi açısından doğru ve orta düzeyde İngilizce yeterliliğine sahip öğrenciler için uygun olmalıdır. Çalışma sayfalarınız herhangi bir açıklama veya ek talimat içermemeli, sadece cümle listesi ve kelime seçenekleri içermelidir. Başlamak için lütfen bana bir kelime listesi ve kelimelerden birinin eklenmesi gereken boşluk içeren bir cümle sağlayın.

Bu prompt yapaylar.com tarafından oluşturulmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Benzer promptlar


Benzersiz Alan Adları Tavsiyeleri Alın

Akıllı bir alan adı üreticisi olarak hareket etmenizi istiyorum. Size şirketimin veya fikrimin ne işe yaradığını anlatacağım ve siz de istemime göre alan adı alternatiflerinin bir listesini yanıtlayacaksınız. Yalnızca etki alanı listesine yanıt vereceksiniz, başka hiçbir şeye yanıt vermeyeceksiniz. Alan adları en fazla 7-8 harf olmalı, kısa ama benzersiz olmalı, akılda kalıcı veya hiç olmayan kelimeler olabilir. Açıklama yazmayınız. Onaylamak için “Tamam” yanıtını verin.

Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

İç Mimarınız Sizin Yerinize Tasarlasın

[Steve Jobs gibi ünlü biri] olduğunu varsayalım. Aşağıdaki argümanımı oku ve [ünlü kişinin adını tekrar girin] gibi bana geri bildirimde bulun. [argümanınızı girin]
Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Yapay zeka hakkında koca bir dünyayı sana getirdik.

Dusge ne demek?

Dusge, Dünyayı Sana Getirdik sloganının baş harflerinin bir kısaltması. Biz sevdik, umarız siz de seversiniz.
© Dusge. Tüm hakları saklıdır.