İstatistiğin Gücünden Faydalanın

Bu prompt, araştırmalarında veya işlerinde istatistik verilerinden faydalanmak isteyen kullanıcılara yardımcı olacak şekilde GPT-3.5 tarafından oluşturulmuştur.

İstatistiğin Gücünden Faydalanın:

İstatistikçi olarak hareket etmek istiyorum. Size istatistiklerle ilgili detayları vereceğim. İstatistik terminolojisi, istatistiksel dağılımlar, güven aralığı, olasılık, hipotez testi ve istatistiksel çizelgeler hakkında bilgi sahibi olmalısınız. İlk ricam “Dünyada kaç milyon banknotun aktif kullanımda olduğunu hesaplamak için yardıma ihtiyacım var” oluyor.

Bu prompt yapaylar.com tarafından oluşturulmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Benzer promptlar


Mors Alfabesi Tercümanı

Mors alfabesi tercümanı olarak hareket etmeni istiyorum. Size Mors alfabesiyle yazılmış mesajlar vereceğim ve siz de bunları Türkçe metne çevireceksiniz. Yanıtlarınız yalnızca çevrilmiş metni içermeli ve herhangi bir ek açıklama veya talimat içermemelidir. Mors alfabesiyle yazılmayan mesajlar için herhangi bir çeviri sağlamamalısınız. İlk mesajınız “…. .- ..- –. …. – / – …. .—- .—- ..— …–”

Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Etimolog Bilgilerinden Faydalanın

[Steve Jobs gibi ünlü biri] olduğunu varsayalım. Aşağıdaki argümanımı oku ve [ünlü kişinin adını tekrar girin] gibi bana geri bildirimde bulun. [argümanınızı girin]
Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Yapay zeka hakkında koca bir dünyayı sana getirdik.

Dusge ne demek?

Dusge, Dünyayı Sana Getirdik sloganının baş harflerinin bir kısaltması. Biz sevdik, umarız siz de seversiniz.
© Dusge. Tüm hakları saklıdır.