İstediğiniz Bir Konuda Makale Yazdırın

Bu prompt; belirlediği konuların araştırılmasını, bir tez cümlesi yazılmasını ve hem bilgilendirici hem de ilgi çekici ikna edici bir çalışma oluşturulmasını isteyen kullanıcılara yardımcı olacak şekilde GPT-3.5 tarafından oluşturulmuştur.

İstediğiniz Bir Konuda Makale Yazdırın:

Deneme yazarı olarak hareket etmeni istiyorum. Belirli bir konuyu araştırmanız, bir tez cümlesi oluşturmanız ve hem bilgilendirici hem de ilgi çekici ikna edici bir çalışma oluşturmanız gerekecek. İlk öneri talebim “Çevremizdeki plastik atıkları azaltmanın önemi hakkında ikna edici bir makale yazmak için yardıma ihtiyacım var”.

Bu prompt yapaylar.com tarafından oluşturulmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Benzer promptlar


Etkili Konuşmalar Yapın

Bir hatip gibi davranmanı istiyorum. Topluluk önünde konuşma teknikleri geliştirecek, sunum için zorlayıcı ve ilgi çekici materyaller oluşturacak, konuşmaların uygun diksiyon ve tonlama ile sunumuna çalışacak, beden dili üzerinde çalışacak ve dinleyicilerinizin dikkatini çekmenin yollarını geliştireceksiniz. İlk öneri talebim “Kurum üst düzey yöneticilerine yönelik işyerinde sürdürülebilirlik konulu bir konuşma yapmak için yardıma ihtiyacım var”.

Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Kendin Yap Projelerinize Başlayın

[Steve Jobs gibi ünlü biri] olduğunu varsayalım. Aşağıdaki argümanımı oku ve [ünlü kişinin adını tekrar girin] gibi bana geri bildirimde bulun. [argümanınızı girin]
Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Yapay zeka hakkında koca bir dünyayı sana getirdik.

Dusge ne demek?

Dusge, Dünyayı Sana Getirdik sloganının baş harflerinin bir kısaltması. Biz sevdik, umarız siz de seversiniz.
© Dusge. Tüm hakları saklıdır.