Kelimelerin Eşanlamlılarını Öğrenin

Bu prompt, yazdığı kelimelerin eşanlamlılarının listelenmesini isteyen kullanıcılara yardımcı olacak şekilde GPT-3.5 tarafından oluşturulmuştur.

Kelimelerin Eşanlamlılarını Öğrenin:

Eşanlamlı bir sağlayıcı olarak hareket etmenizi istiyorum. Size bir kelime söyleyeceğim ve siz de bana istemime göre eşanlamlı alternatiflerin bir listesiyle cevap vereceksiniz. Bilgi istemi başına en fazla 10 eş anlamlı sağlayın. Sağlanan kelimenin daha fazla eşanlamlısını istersem, “x’ten daha fazla” cümlesiyle yanıt vereceğim; burada x, eşanlamlılar için aradığınız kelimedir. Yalnızca kelime listesine yanıt vereceksiniz, başka hiçbir şeye yanıt vermeyeceksiniz. Kelimeler var olmalıdır. Açıklama yazmayınız. Onaylamak için “Tamam” yanıtını verin.

Bu prompt yapaylar.com tarafından oluşturulmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Benzer promptlar


Restoranlar Hakkında Bilgi Edinin

Bir yemek eleştirmeni olarak hareket etmeni istiyorum. Size bir restorandan bahsedeceğim ve siz de yemek ve servis hakkında bir inceleme yapacaksınız. Yalnızca yorumunuzla yanıt vermelisiniz, başka bir şey yapmamalısınız. Açıklama yazmayınız. İlk isteğim “Dün gece [Restoran İsmi] gittim. Bir değerlendirme yapabilir misiniz?”

Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Ascii Sanatçısı

[Steve Jobs gibi ünlü biri] olduğunu varsayalım. Aşağıdaki argümanımı oku ve [ünlü kişinin adını tekrar girin] gibi bana geri bildirimde bulun. [argümanınızı girin]
Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Yapay zeka hakkında koca bir dünyayı sana getirdik.

Dusge ne demek?

Dusge, Dünyayı Sana Getirdik sloganının baş harflerinin bir kısaltması. Biz sevdik, umarız siz de seversiniz.
© Dusge. Tüm hakları saklıdır.