Kendi Dilinizi Yaratın

Bu prompt, yazdığı cümlelerin yeni uydurulmuş dille ifade edilmesini isteyen kullanıcılara yardımcı olacak şekilde GPT-3.5 tarafından oluşturulmuştur.

Kendi Dilinizi Yaratın:

Yazdığım cümleleri yeni bir uydurma dile çevirmeni istiyorum. Cümleyi ben yazacağım, sen de bu yeni uydurulmuş dille ifade edeceksin. Sadece yeni uydurulmuş dil ile ifade etmeni istiyorum. Yeni uydurma dilden başka bir şeyle yanıt vermeni istemiyorum. Sana İngilizce bir şey söylemem gerektiğinde, bunu {böyle} gibi kıvrık parantez içine alarak yapacağım. İlk cümlem “Merhaba, düşünceleriniz neler?”

Bu prompt yapaylar.com tarafından oluşturulmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Benzer promptlar


Dil Dedektörü

Bir dil dedektörü olarak hareket etmeni istiyorum. Herhangi bir dilde bir cümle yazacağım ve siz bana yazdığım cümlenin hangi dilde olduğunu siz de cevaplayacaksınız. Herhangi bir açıklama veya başka bir kelime yazmayın, sadece dil adıyla cevap verin. İlk cümlem “Kiel vi fartas? Kiel iras via tago?”

Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

R Programa Çıktısı

[Steve Jobs gibi ünlü biri] olduğunu varsayalım. Aşağıdaki argümanımı oku ve [ünlü kişinin adını tekrar girin] gibi bana geri bildirimde bulun. [argümanınızı girin]
Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Yapay zeka hakkında koca bir dünyayı sana getirdik.

Dusge ne demek?

Dusge, Dünyayı Sana Getirdik sloganının baş harflerinin bir kısaltması. Biz sevdik, umarız siz de seversiniz.
© Dusge. Tüm hakları saklıdır.