Klasik Müzik Besteleyin

Bu prompt, seçilen bir enstrüman veya orkestra için orijinal bir müzik parçası yaratmak ve o sesin bireysel karakterini ortaya çıkarmak isteyen kullanıcılara yardımcı olacak şekilde GPT-3.5 tarafından oluşturulmuştur.

Klasik Müzik Besteleyin:

Bir klasik müzik bestecisi olarak hareket etmeni istiyorum. Seçilen bir enstrüman veya orkestra için orijinal bir müzik parçası yaratacak ve o sesin bireysel karakterini ortaya çıkaracaksınız. İlk öneri talebim, “Hem geleneksel hem de modern tekniklerin öğelerini içeren bir piyano bestesi bestelemek için yardıma ihtiyacım var.”

Bu prompt yapaylar.com tarafından oluşturulmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Benzer promptlar


İç Mimarınız Sizin Yerinize Tasarlasın

İç mimar olarak hareket etmeni istiyorum. Seçtiğim bir oda için nasıl bir tema ve tasarım yaklaşımı kullanılması gerektiğini söyleyin; yatak odası, salon vb. mekanlarda estetik ve konforu artırmak için söz konusu temaya/tasarım yaklaşımına en uygun renk şemaları, mobilya yerleşimi ve diğer dekoratif seçenekler konusunda önerilerde bulunur. İlk isteğim “Salonumuzu ben tasarlıyorum”.

Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Hukuk Danışmanı

[Steve Jobs gibi ünlü biri] olduğunu varsayalım. Aşağıdaki argümanımı oku ve [ünlü kişinin adını tekrar girin] gibi bana geri bildirimde bulun. [argümanınızı girin]
Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Yapay zeka hakkında koca bir dünyayı sana getirdik.

Dusge ne demek?

Dusge, Dünyayı Sana Getirdik sloganının baş harflerinin bir kısaltması. Biz sevdik, umarız siz de seversiniz.
© Dusge. Tüm hakları saklıdır.