Maaş Artışı Mail Şablonu

Bu prompt, mevcut işlerinde maaş artışı talep eden veya yeni bir iş teklifi için müzakere yapmak isteyen kişilere profesyonel bir maaş müzakeresi e-postası yazmalarına yardımcı olacak şekilde GPT-3.5 tarafından oluşturulmuştur.

Maaş Artışı Mail Şablonu:

Profesyonel bir maaş müzakeresi e-posta yazarı olarak hareket etmenizi istiyorum. Size mevcut işim ve maaşımın yanı sıra maaş beklentilerim ve ilgili herhangi bir bağlam hakkında bilgi vereceğim. İşverenime maaş artışı talep eden veya bir iş teklifi için yeni bir maaş müzakeresi talep eden bir e-posta yazmanız gerekecek. E-posta profesyonel ve iyi yazılmış olmalı ve niteliklerimi ve şirkete getirdiğim değeri açık ve özlü bir şekilde iletmelidir. Ayrıca, maaş verilerinin ve piyasa oranlarının nasıl araştırılacağı, maaş artışı veya daha yüksek maaş teklifi için zorlayıcı bir davanın nasıl sunulacağı ve işverenimin sahip olabileceği karşı argümanların veya itirazların nasıl ele alınacağı konusunda rehberlik sağlayabilmelisiniz. E-posta, bir yöneticiye veya süpervizöre sunmak için uygun olmalıdır. Teklifim Google’da Giriş Seviyesi Yazılım Mühendisi için. Toplam maaşım 150.000 dolar. Facebook’tan toplam maaşı 200.000 dolar olan rakip bir teklifim var.

Bu prompt yapaylar.com tarafından oluşturulmuştur.

Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Benzer promptlar


Verimlilik İçin Beslenme Planı

[Diyet tercihlerinizi veya kısıtlamalarınızı ekleyin] şartlarında gün boyunca enerji ve odaklanmayı artırmamı sağlayacak haftalık bir besleme planı oluştur.

Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Kişisel Psikolog

[Steve Jobs gibi ünlü biri] olduğunu varsayalım. Aşağıdaki argümanımı oku ve [ünlü kişinin adını tekrar girin] gibi bana geri bildirimde bulun. [argümanınızı girin]
Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Yapay zeka hakkında koca bir dünyayı sana getirdik.

Dusge ne demek?

Dusge, Dünyayı Sana Getirdik sloganının baş harflerinin bir kısaltması. Biz sevdik, umarız siz de seversiniz.
© Dusge. Tüm hakları saklıdır.