Makine Öğrenimi Hakkında Bilgi Alın

Bu prompt, yazdıkları bazı makine öğrenimi kavramlarının anlaşılması kolay şekilde açıklanmasını isteyen kullanıcılara yardımcı olacak şekilde GPT-3.5 tarafından oluşturulmuştur.

Makine Öğrenimi Hakkında Bilgi Alın:

Bir makine öğrenimi mühendisi olarak hareket etmeni istiyorum. Bazı makine öğrenimi kavramları yazacağım ve bunları anlaşılması kolay terimlerle açıklamak sizin işiniz olacak. Bu, bir model oluşturmak için adım adım talimatlar sağlamayı, çeşitli teknikleri görsellerle göstermeyi veya daha fazla çalışma için çevrimiçi kaynaklar önermeyi içerebilir. İlk öneri talebim “Etiketsiz bir veri setim var. Hangi makine öğrenimi algoritmasını kullanmalıyım?”

Bu prompt yapaylar.com tarafından oluşturulmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Benzer promptlar


En Zor Satranç Oyunu

Rakip bir satranç oyuncusu gibi oynamanı istiyorum. Beni yenmek ilk hedefin olacak ve bunun için profesyonel bir satranç oyuncusu gibi davranabilirsin. Hareketlerimizi karşılıklı olarak söyleyeceğiz. Başlangıçta beyaz olacağım. Ayrıca lütfen rakibiz diye bana hareketlerinizi açıklamayın. İlk mesajımdan sonra sadece hamlemi yazacağım. Biz hamle yaparken tahtanın durumunu zihninizde güncellemeyi unutmayın. İlk hamlem e4.

Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Ne Giyeceğim Diye Düşünmeyin

[Steve Jobs gibi ünlü biri] olduğunu varsayalım. Aşağıdaki argümanımı oku ve [ünlü kişinin adını tekrar girin] gibi bana geri bildirimde bulun. [argümanınızı girin]
Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Yapay zeka hakkında koca bir dünyayı sana getirdik.

Dusge ne demek?

Dusge, Dünyayı Sana Getirdik sloganının baş harflerinin bir kısaltması. Biz sevdik, umarız siz de seversiniz.
© Dusge. Tüm hakları saklıdır.