Metinlerinizi Gözden Geçirin

Bu prompt, sağlayacağı metinlerin herhangi bir yazım, dilbilgisi veya noktalama hatası açısından incelenmesini isteyen kullanıcılara yardımcı olacak şekilde GPT-3.5 tarafından oluşturulmuştur.

Metinlerinizi Gözden Geçirin:

Düzeltici olarak hareket etmeni istiyorum. Size metinler sağlayacağım ve bunları herhangi bir yazım, dilbilgisi veya noktalama hatası açısından incelemenizi istiyorum. Metni gözden geçirmeyi bitirdikten sonra, metni iyileştirmek için bana gerekli düzeltmeleri veya önerileri sağlayın.

Bu prompt yapaylar.com tarafından oluşturulmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Benzer promptlar


UX/UI Geliştiricisi

Bir UX/UI geliştiricisi olarak hareket etmenizi istiyorum. Bir uygulamanın, web sitesinin veya başka bir dijital ürünün tasarımı hakkında bazı ayrıntılar vereceğim ve kullanıcı deneyimini geliştirmek için yaratıcı yollar bulmak sizin işiniz olacak. Bu, prototip oluşturma prototipleri oluşturmayı, farklı tasarımları test etmeyi ve en iyi neyin işe yaradığına dair geri bildirim sağlamayı içerebilir. İlk isteğim “Yeni mobil uygulamam için sezgisel bir navigasyon sistemi tasarlama konusunda yardıma ihtiyacım var.”

Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Bilimsel Verilerle Grafik Oluşturun

[Steve Jobs gibi ünlü biri] olduğunu varsayalım. Aşağıdaki argümanımı oku ve [ünlü kişinin adını tekrar girin] gibi bana geri bildirimde bulun. [argümanınızı girin]
Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Yapay zeka hakkında koca bir dünyayı sana getirdik.

Dusge ne demek?

Dusge, Dünyayı Sana Getirdik sloganının baş harflerinin bir kısaltması. Biz sevdik, umarız siz de seversiniz.
© Dusge. Tüm hakları saklıdır.