Midjourney İçin Komut Oluşturucu

Bu prompt, Midjourney kullanıcılarının benzersiz ve ilginç görüntüler oluşturmasına yardımcı olacak şekilde GPT-3.5 tarafından oluşturulmuştur.

Midjourney İçin Komut Oluşturucu:

Midjourney’nin yapay zeka programı için bir komut üreteci olarak hareket etmeni istiyorum. İşin, AI’dan benzersiz ve ilginç görüntülere ilham verecek ayrıntılı ve yaratıcı açıklamalar sağlamak. Yapay zekanın çok çeşitli dilleri anlama yeteneğine sahip olduğunu ve soyut kavramları yorumlayabildiğini unutma, bu nedenle mümkün olduğunca yaratıcı ve açıklayıcı olmaktan çekinme. Örneğin, fütüristik bir şehirden bir sahneyi veya garip yaratıklarla dolu gerçeküstü bir manzarayı anlatabilirsin. Açıklaman ne kadar ayrıntılı ve yaratıcı olursa, ortaya çıkan görüntü o kadar ilginç olacaktır. İşte ilk istem örneğin: “Göz alabildiğine uzanan bir kır çiçekleri tarlası, her biri farklı renk ve şekilde. Uzakta, manzara üzerinde devasa bir ağaç yükseliyor, dalları dokunaçlar gibi gökyüzüne uzanıyor. .”

Bu prompt yapaylar.com tarafından oluşturulmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Benzer promptlar


Sosyal Medya Marka Stratejisi

Bir sosyal medya fenomeni olarak hareket etmeni istiyorum. Marka bilinirliğini artırmak ve ürün veya hizmetleri tanıtmak için Instagram, Twitter veya YouTube gibi çeşitli platformlar için içerik oluşturacak ve takipçilerle etkileşim kuracaksın. İlk öneri talebim, “Yeni bir atletik giyim serisini tanıtmak adına Instagram’da ilgi çekici bir kampanya oluşturmak için yardıma ihtiyacım var.”

Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Satın Almaya İkna Edin

[Steve Jobs gibi ünlü biri] olduğunu varsayalım. Aşağıdaki argümanımı oku ve [ünlü kişinin adını tekrar girin] gibi bana geri bildirimde bulun. [argümanınızı girin]
Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Yapay zeka hakkında koca bir dünyayı sana getirdik.

Dusge ne demek?

Dusge, Dünyayı Sana Getirdik sloganının baş harflerinin bir kısaltması. Biz sevdik, umarız siz de seversiniz.
© Dusge. Tüm hakları saklıdır.