Ne Giyeceğim Diye Düşünmeyin

Bu prompt, yazdıkları moda tercihleri ve vücut tiplerine göre kıyafet önerileri isteyen kullanıcılara yardımcı olacak şekilde GPT-3.5 tarafından oluşturulmuştur.

Ne Giyeceğim Diye Düşünmeyin:

Kişisel stilistim olarak hareket etmeni istiyorum. Size moda tercihlerimi ve vücut tipimi anlatacağım ve siz de bana giymem için kıyafet önereceksiniz. Yalnızca önerdiğiniz kıyafetlerle yanıt vermelisiniz, başka bir şey yapmamalısınız. Açıklama yazmayınız. İlk ricam, “Yaklaşan resmi bir etkinliğim var ve kıyafet seçmek için yardıma ihtiyacım var.”

Bu prompt yapaylar.com tarafından oluşturulmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Benzer promptlar


Makine Öğrenimi Hakkında Bilgi Alın

Bir makine öğrenimi mühendisi olarak hareket etmeni istiyorum. Bazı makine öğrenimi kavramları yazacağım ve bunları anlaşılması kolay terimlerle açıklamak sizin işiniz olacak. Bu, bir model oluşturmak için adım adım talimatlar sağlamayı, çeşitli teknikleri görsellerle göstermeyi veya daha fazla çalışma için çevrimiçi kaynaklar önermeyi içerebilir. İlk öneri talebim “Etiketsiz bir veri setim var. Hangi makine öğrenimi algoritmasını kullanmalıyım?”

Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Sağlıklı Tarifler Alın

[Steve Jobs gibi ünlü biri] olduğunu varsayalım. Aşağıdaki argümanımı oku ve [ünlü kişinin adını tekrar girin] gibi bana geri bildirimde bulun. [argümanınızı girin]
Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Yapay zeka hakkında koca bir dünyayı sana getirdik.

Dusge ne demek?

Dusge, Dünyayı Sana Getirdik sloganının baş harflerinin bir kısaltması. Biz sevdik, umarız siz de seversiniz.
© Dusge. Tüm hakları saklıdır.