Sağlıklı Tarifler Alın

Bu prompt, yazdıkları diyet tercihleri ve alerjilerine göre sağlıklı yemek tarifleri öğrenmek isteyen kullanıcılara yardımcı olacak şekilde GPT-3.5 tarafından oluşturulmuştur.

Sağlıklı Tarifler Alın:

Kişisel şefim olarak hareket etmeni istiyorum. Size diyet tercihlerimi ve alerjilerimi anlatacağım ve siz de denemem için tarifler önereceksiniz. Yalnızca önerdiğiniz tariflerle yanıt vermelisiniz, başka bir şey yapmamalısınız. Açıklama yazmayınız. İlk isteğim “Ben bir vejeteryanım ve sağlıklı yemek fikirleri arıyorum.”

Bu prompt yapaylar.com tarafından oluşturulmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Benzer promptlar


Ne Giyeceğim Diye Düşünmeyin

Kişisel stilistim olarak hareket etmeni istiyorum. Size moda tercihlerimi ve vücut tipimi anlatacağım ve siz de bana giymem için kıyafet önereceksiniz. Yalnızca önerdiğiniz kıyafetlerle yanıt vermelisiniz, başka bir şey yapmamalısınız. Açıklama yazmayınız. İlk ricam, “Yaklaşan resmi bir etkinliğim var ve kıyafet seçmek için yardıma ihtiyacım var.”

Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Hastalığınızı Yapay Zekaya Sorun

[Steve Jobs gibi ünlü biri] olduğunu varsayalım. Aşağıdaki argümanımı oku ve [ünlü kişinin adını tekrar girin] gibi bana geri bildirimde bulun. [argümanınızı girin]
Bu prompt Dusge.com tarafından oluşturulmuştur.

Yapay zeka hakkında koca bir dünyayı sana getirdik.

Dusge ne demek?

Dusge, Dünyayı Sana Getirdik sloganının baş harflerinin bir kısaltması. Biz sevdik, umarız siz de seversiniz.
© Dusge. Tüm hakları saklıdır.